top of page

Term of use

תאריך הפצה: ינואר,  2020
תנאי השימוש מנוסחים לעיתים בלשון זכר או בלשון נקבה אך פונים לגברים ונשים כאחד.

1.מבוא וזכאות
אנא קרא/י את תנאי השימוש (להלן: "תנאי השימוש") היטב טרם השימוש בשירות או באתר. 

תנאי שימוש אלו כוללים את "מדיניות הפרטיות" המהווה חלק אינטגרלי ובלתי נפרד ממסמך זה. חלק מן ההערות מודגשות לשם נוחות בלבד ואין להן כל השפעה משפטית או חוזית.
הסכם זה הוא חוזה מחייב מבחינה משפטית. הוא עשוי להשתנות כאשר הפעילות העסקית שלנו תשתנה, ואתה מסכים שתעיין בו ובכל עדכון באופן קבוע. המשך השימוש שלך בשירות פירושו שאתה מקבל כל שינוי.
הסכם מחייב. תנאים אלה מהווים הסכם מחייב בינך לבין חברת טרנזוז (להלן "החברה"). "את/ה" ו"משתמשים" יהיו כל המשתמשים בשירות. אתה מקבל את התנאים האלה בכל פעם שאתה ניגש לשירותים המוצעים. אם אינך מקבל תנאים אלה, אין להשתמש בשירות. אם אתה מתחת לגיל 18, אתה מצהיר ומסכים כי ברשותך הסכמה משפטית של ההורה או האפוטרופוס שלך כדי לגשת לשירות ולהשתמש בו.
תיקונים למונחים. אנו עשויים לשנות תנאים אלה בכל עת על ידי פרסום גרסה מעודכנת. הנך נושא באחריות להתעדכן בתנאי השימוש העדכניים מעת לעת. המשך השימוש שלך בשירות לאחר שינוי בתנאים אלה מהווה קבלה מחייבת של תנאים אלה.
2.השירות
ההגדרה "השירות" פירושה כל אתר, יישום נייד או שירות אינטרנט אשר בשליטתה של חברת טרנזוז ו / או חברות בנות מטעמה, בין אם באופן חלקי ובין אם לאו, בקשר עם הפלטפורמה המקוונת ו / או  השירותים המסופקים באמצעות החברה.

3.זכאות להשתמש בשירות

השירות פונה לאנשים בכל גיל, אך עשוי לחייב קריאה או האזנה להנחיות או יכולת התנהלות עצמאית בתנאי חירום ו / או יכולת הפעלת שיקול דעת. 

לפיכך בעת השימוש בשירות הנך מצהיר כי אין לך כל טענה באשר לפגיעה בחוויית השירות, או לכל נזק שעשוי להיגרם לך בשל גילך הצעיר ו / או בשל היעדרן של כישורים אלו. 

אף אחד מתחת לגיל 18 אינו רשאי להירשם לשירות ללא הסכמת הורה או אפוטרופוס. אם אתה מתחת לגיל 18, על ידי הרשמה לשירות והשימוש בו, אתה מתחייב ומצהיר כי יש לך הסכמה לעשות זאת מהורה או מאפוטרופוס. אם אתה הורה או אפוטרופוס של קטין שנרשם לשירות או השתמש בו ללא הסכמתך, צור איתנו קשר בכתובת info@tranzuz.com


4.חשבון משתמש (להלן: "החשבון")
חלק מהשירותים המוצעים באמצעות החברה, מחייבים שימוש באפליקצייה, הנך אחראי על אישורי הכניסה שלך ושמירה על אמינות ודיוק המידע הנמסר באמצעותך, ולכל פעילות הנובעת משימוש באישורי הכניסה שלך בשירות.

אתה מצהיר ומתחייב כי המידע שתספק לחברה בעת השימוש בשירות ובכל עת אחרת יהיה נכון, מדויק, עדכני ומלא.

אישורי הכניסה שלך. כדי להשתמש בשירות, ייתכן שיהיה עליך להתחבר באמצעות שם משתמש, סיסמה ומספר טלפון נייד. החשבון שלך הוא אישי עבורך, ואתה לא יכול לשתף את פרטי החשבון שלך עם צד שלישי כלשהו, או לאפשר גישה אליו. מאחר שתהיה אחראי לכל הפעילות המתרחשת תחת אישורי הגישה שלך, אתה מסכים להשתמש באמצעים סבירים כדי למנוע גישה לא מורשית לשירות או לשימוש בו, כדי לשמור על סודיות שם המשתמש והסיסמה שלך וכל מכשיר שבו אתה משתמש כדי לגשת לשירות באמצעות פרטיך. 

הנך מסכים להודיע לנו מיד על כל הפרה בסודיות של פרטי המשתמש שלך. אם יש לך חשש כי פרטי החשבון שלך נפגעו או שלחשבונך ניגש צד שלישי, אנו ממליצים להודיע על כך מיידית לחברה באמצעות דואר אלקטרוני לכתובתinfo@tranzuz.com . אתה תהיה האחראי הבלעדי להפסדים שנגרמו לחברה ולאחרים עקב שימוש בלתי מורשה בחשבונך.

5.תשלומים וחיובים

אלו יישלחו בהתאם להסכם שייערך וייחתם בין הצדדים, אשר תנאיו ייקבעו ויפורטו בעת עריכת ההסכם. 

6.דרכי התקשרות

ייתכן שהחברה תיצור עמכם קשר בדוא"ל, בהודעת טקסט או בהודעה לגבי השירות. ברישום לשירות המקוון, הנך מסכים לקבל מאיתנו דוא"ל בכתובת הדוא"ל שסיפקת לנו למטרות הקשורות לשירות הלקוחות. 

הודעות אלקטרוניות. בשימוש המקוון בשירות או בהעברת מידע אישי אלינו, אתה מסכים שנוכל ליצור איתך קשר באופן אלקטרוני בנושאי אבטחה, פרטיות ונושאים ניהוליים הנוגעים לשימוש שלך בשירות. 

הודעות טקסט. SMS אנו רשאים לשלוח לך הודעת טקסט SMS למספר הטלפון שתספק בעת הרישום לשירות המקוון. שים לב שעשויים לחול עליך חיובים בגין הודעות טקסט ותעבורת נתונים, כפי שנקבעו על ידי הספק הסלולארי שלך. על ידי ההרשמה לשירות, אתה מסכים לקבל הודעות טקסט אלה.

7.בעלות על התוכן והשימוש בו

חברת טרנזוז הינה המחזיקה הבלעדית ובעלת הזכויות המלאות על כל התוכן שאנו מציעים באמצעות השירותים אותם אנו מספקים. אינך יכול להשתמש בלוגו שלנו, או בתוכן שלנו או בסימני המסחר שלנו ללא אישור בכתב. 

המונח "תוכן" או "תכנים", כפי שנעשה בהם שימוש כללי בתנאים אלה, פירושו כל טקסט, גרפיקה, תמונות, מוסיקה, תוכנה (למעט השירות), אודיו, וידאו, מידע או חומרים אחרים. התוכן של השירות כולל: עיצובים, טקסט, גרפיקה, תמונות, וידאו, מידע, לוגו, סמלי לחצנים, תוכנות, קובצי שמע, קוד מחשב ותוכן אחר (ביחד, "תוכן באמצעות"). 

כל התכנים  (בחלקם או כולם) הם רכושם של החברה או של מעניקי הרישיונות שלה ומוגנים תחת חוקי זכויות יוצרים, סימני מסחר וחוקים אחרים.

רישיון שימוש. כל שימוש אחר למעט המוענק באמצעות החברה, אסור במפורש. רישיון זה ניתן לביטול בכל עת ללא הודעה וללא סיבה. שימוש בלתי מורשה בתוכן של החברה עלול להפר תקנות זכויות יוצרים, סימני מסחר ותקנות רלוונטיות, והוא אסור בהחלט. עליך לשמור על כל זכויות היוצרים, הסימנים המסחריים, סימני השירות והודעות קנייניות אחרות הכלולות בתוכן של החברה. 

סימני מסחר. הלוגו של החברה  וסמלים אחרים ו/   או שמות מוצרים ושירות, עשויים להיות סימנים מסחריים של חברת טרנזוז בע"מ. הנך מסכים שלא להשתמש בהם ללא הסכמתנו מראש ובכתב. 

8.זכויות קניין רוחני ורישיון השימוש שלך


8.1הפרת זכויות יוצרים באמצעות פלטפורמה של חברת טרנזוז

החברה לא תישא באחריות לגבי כל פרסום שלא באמצעותה, ו / או פגיעה בזכויות יוצרים
 ו / או זכויות פטנטים או סימני מסחר שנעשו על ידי צד שלישי ולא על דעתה של החברה. 

8.2בעלות על זכויות לתוכן שאתה מפרסם.

אתה מצהיר ומתחייב כי: (1) אתה הבעלים של התוכן שפורסם על ידך בעת הרישום לשירות. (2) פרסום מצדך או שימוש בפרטי המשתמש שלך  באמצעות השירות אינו מפר את זכויות הפרטיות, זכויות הפרסום, זכויות היוצרים, זכויות החוזה, זכויות הקניין הרוחני או כל זכות אחרת של כל אדם או ישות (3) פרסום פרטי משתמש בשירות על ידך אינו גורם להפרה של חוזה בינך לבין צד שלישי. אתה מסכים לשלם עבור כל התמלוגים, העמלות וכל כספים אחרים המגיעים לאדם כלשהו, בשל התוכן שאתה מפרסם או באמצעות השירות. 

8.3רישיונות נוספים. 

חומרים מסוימים הזמינים להורדה מתוך השירות או באמצעותו עשויים להיות כפופים לתנאי רישיון נוספים או שונים. השירות מכיל תוכן ממשתמשים ומעניקי רישיונות אחרים של חברת טרנזוז.  אלא אם צוין בתנאים אלה, אינך רשאי להעתיק, לשנות, לתרגם, לפרסם, לשדר, להפיץ, לבצע, להציג או למכור כל תוכן המופיע בשירות או באמצעותו.

9.הצהרת תוכן של צד שלישי, מגבלות ואסורים

במסגרת רישומך לשירות אתה מסכים להשתמש בו רק למטרות המיועדות. עליך להשתמש בשירות בהתאם לכללי הפרטיות, הגנת הנתונים, הקניין הרוחני וחוקים אחרים הניתנים להחלה. על פי חוקי השירות אנו אוסרים על הפעולות הבאות:
1. לנסות להפריע, לפגוע, לגנוב או לקבל גישה לא מורשית לשירות, לחשבונות משתמשים או לטכנולוגיה ולציוד התומכים בשירות.
2. מסגרת, הפנייה או קישור לשירות ללא רשות.
3. להשתמש בכריית נתונים, רובוטים, וירוסים או תולעים או התקנים אחרים לאיסוף נתונים בשירות או באמצעותו, לרבות כל תוכנית שעשויה לספק בקשות שרת מרובות לשנייה, או עומס יתר על המידה או לעכב את מתן השירות או את ביצועו.
4. לפרסם מידע חלקי, לא נכון או מטעה, להתחזות לאדם אחר או לייצג את השתייכותך לאדם או לישות בצורה שגויה.
5. לחשוף מידע אישי על אדם אחר, או לפרסם, לשלוח או לאחסן זכויות יוצרים של צדדים שלישיים או לפגוע בזכויות של צדדים שלישיים, להטריד, להתעלל, או לבזות אדם אחר.
6. למכור, להעביר או להקצות כל אחת מזכויותיך להשתמש בשירות, לצד שלישי ללא הסכמתנו המפורשת בכתב.
7. לפרסם קישורים מכל סוג,  או תוכן, כולל הודעות זבל או הודעות כפולות או לא רצויות אחרות, למעט כפי שמוסבר במפורש בתנאים אלה.
8. להשתמש בשירות באופן בלתי חוקי או לבצע פעולה בלתי חוקית במסגרתו. 
 

10.ההשלכות של הפרת תנאים אלה:

אם הנך נוהג באופן שאינו מקובל, או באופן החורג מכללי השירות המוסכמים, אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתבוע בגין כל הפרה, עד למיצוי הדין ולעשות לשם כך כל שימוש במידע שנשמר בחברה מיום הצטרפותך לשירות. 

אנו שומרים לעצמנו את הזכות להשעות או לסיים את חשבונך או למנוע גישה לשירות מכל סיבה שהיא, לפי שיקול דעתנו.
  
11.אחריותה של ספקית השירות 

אנו לא אחראים לפעולות לקוחות החברה. אנו עשויים גם לשנות את השירות בכל עת ואיננו אחראים לאופן שבו הדבר עלול להשפיע עליך. 

שינויים בשירות. אנו עשויים לשנות, להשעות או להפסיק כל היבט של השירות בכל עת, כולל שעות הפעלה או זמינות של השירות או כל תכונה, ללא הודעה או חבות, אלא אם נקבע אחרת בהסכם התקשרות אישי בין החברה ובין הלקוח. 
הגבלת חבות ושיפוי
אתה מבין ומסכים במפורש שחברתנו לא תהיה אחראית כלפיך בגין נזקים ישירים, עקיפים, מקריים, מיוחדים, תוצאתיים או לדוגמה, לרבות, אך לא רק, נזקים בגין אובדן רווחים, מוניטין, שימוש, נתונים או הפסדים אחרים מוחשיים או בלתי מוחשיים (גם אם הובאה לידיעת לחברה אפשרות של נזקים כאמור) כתוצאה מ: (1) השימוש או חוסר היכולת או האפשרות להשתמש בשירות, לרבות עיכובים, כשל בסכומים או נזקים אחרים הקשורים למגבלות, עיכובים ובעיות אחרות הנוגעות לשימוש באינטרנט ותקשורת אלקטרונית (2) עלות הרכש של טובין חלופיים ושירותים הנובעים מכל סחורה, נתונים, מידע או שירותים המקבלים או הודעות שהתקבלו או עסקאות שנכנסו אליהם, כתוצאה מהשרות (3) גישה בלתי מורשית לנתונים שלך (4) הצהרות או התנהגות של כל משתמש או צד שלישי במסגרת השירות. החברה ו / או מעניקי הרישיונות שלה לא יהיו אחראים לכל נזק, או פציעה אשר עלולים להיגרם, לרבות אך לא רק, אובדן או נזק, הנובעים או הקשורים בכל דרך שהיא לשירות, לרבות אובדן או נזק כתוצאה מכל קשר או עסקה בינך לבין כל ספק שירות של צד שלישי. 

12.תנאים כלליים
תנאים אלה מהווים את ההסכם המלא בינך לבין חברת טרנזוז בנוגע לשימוש שלך בשירות. אי יכולתנו או קושי לממש או לאכוף כל זכות או הוראה של תנאים אלה לא יהווה ויתור על זכות או הוראה כאמור. 

13.פרטי התקשרות

טרנזוז בע"מ
יגאל אלון 94, תל אביב
info@tranzuz.com
 

bottom of page